Ordrerækker: 0

Tøm indkøbsliste

Du har 0 varelinjer i din indkøbsliste.
Er du sikker på, at du vil tømme din indkøbsliste?

Din indkøbsliste er tom

Ledelsen

Ahlsells ledelse er One Step Ahead!

Ledelsen hos Ahlsell følger nøje trends og nyheder på markedet. Du møder ledelsen på "gulvet", hvor de er behjælpelige på mange områder.

Ledelsen står for innovative løsninger og forbedringer til fordel for kunder og medarbejdere!

Henrik Lohse, Divisionschef,
Tel: +45 43241714
Mob: +45 51176584
Henrik.Lohse@ahlsell.dk

Iben Palle, Administrationschef,
Tel: +45 43241744
Mob: +45 27871405
Iben.Pallesen@ahlsell.dk

Lars Ljunggren, Salgschef
Tel: +45 43241734
Mob: +45 29101220
Lars.Ljunggren@ahlsell.dk

Klaus Jørgensen, Regionschef
Tel: +45 8711300
Mob: +45 40197842
Klaus.Jorgensen@ahlsell.dk

Jesper Gram, Indkøbschef
Tel: +45 43241719
Mob: +45 51176586
Jesper.Gram@ahlsell.dk

Poul Melson, Lagerchef
Tel: +45 43241706
Mob: +45 51176580
Poul.Melson@ahlsell.dk

– Meddelelse fra Ahlsell

Javascript er fravalgt i din brower. For fuld funktionalitet, anbefaler vi, at du aktiverer javascript Aktivere javascript

– Meddelelse fra Ahlsell

Cookies er inaktiv. For at siden skal kunne vises korrekt, skal webbrowseren tillade cookies Tillad Cookies.