Ordrerækker: 0

Tøm indkøbsliste

Du har 0 varelinjer i din indkøbsliste.
Er du sikker på, at du vil tømme din indkøbsliste?

Din indkøbsliste er tom

Salg

Ahlsells hold kæmper for dig…

Her på siden har vi valgt at præsentere vores hold. Som i rigtig fodbold består Ahlsells danske hold af 11 spillere som alle kæmper for at du skal få en rigtig god oplevelse, når du vælger Ahlsell som din leverandør.

For at opnå succes i fodbold er det vigtigt, at holdet spiller godt sammen. Det samme gør sig gældende hos os. Uanset hvem du kontakter, kæmper vi for, at du får fuld valuta for pengene og om nødvendigt spille bolden videre til den helt rigtige spiller. Vi er ikke alene! Mere end 40 entusiastiske kollegaer i Kundeservice, Produktteam, Indkøb og Lager, kæmper sammen med os, for din sag.

Ahlsell indgår i den svenske Ahlsell koncern, som er en førende grossist i de nordiske lande indenfor de tekniske produkter. Ahlsell koncernen omsætter for ca. 18 milliarder danske kr. og har 4500 ansatte.

Som kunde hos Ahlsell får du ikke blot adgang til vores store program af kvalitetsprodukter, vi stiller også al vores viden og erfaring til rådighed for dig og dit projekt.

Åbningstider:
Mandag - torsdag: kl. 8.00 - 16.00
Fredag: kl. 8.00 - 15.30

Vores hold kæmper for at du når godt i mål med dit projekt.

Lars Ljunggren, Salgschef
Tel: +45 43241734
Mob: +45 29101220
Lars.Ljunggren@ahlsell.dk
 

Klaus Jørgensen, Regionschef
Tel: +45 87411300
Mob: +45 40197842
Klaus.Jorgensen@ahlsell.dk

Bent Pedersen, Salgsingeniør
Tel: +45 87411304
Mob: +45 20131299
Bent.Pedersen@ahlsell.dk

Henrik Mogensen, Salgsingeniør
Tel: +45 43241722
Mob: +45 61629955
Henrik.Mogensen@ahlsell.dk

Ib Boeriis Jensen, Salgsingeniør
Tel: +45 87411303
Mob: +45 29414677
Ib.Boeriis-Jensen@ahlsell.dk

Jens Erik Schreiber, Salgsingeniør
Tel: +45 87411312
Mob: +45 61550180
Jens.Schreiber@ahlsell.dk

Michael Rasmussen, Salgsingeniør
Tel: +45 43241732
Mob: +45 29414642
Michael.Rasmussen@ahlsell.dk

Niels Andersen, Salgsingeniør
Tel: +45 43241733
Mob: +45 40371480
Niels.Andersen@ahlsell.dk

Stefan Haugaard, Salgsingeniør
Tel: +45 87411302
Mob: +45 22871934
Stefan.Haugaard@ahlsell.dk

 

– Meddelelse fra Ahlsell

Javascript er fravalgt i din brower. For fuld funktionalitet, anbefaler vi, at du aktiverer javascript Aktivere javascript

– Meddelelse fra Ahlsell

Cookies er inaktiv. For at siden skal kunne vises korrekt, skal webbrowseren tillade cookies Tillad Cookies.