Ordrerækker: 0

Tøm indkøbsliste

Du har 0 varelinjer i din indkøbsliste.
Er du sikker på, at du vil tømme din indkøbsliste?

Din indkøbsliste er tom

Administrationen

Det administrative team

Administrationen i Brøndby består af 8 dygtige og engagerede medarbejdere, som har til opgave at servicere organisationen samt kunder og leverandører.

 

 

Iben Pallesen
Administrationschef

Telefon: +45 43241744
Mobil: +45 27871405

Mail: Iben.Pallesen@ahlsell.dk

 

Brian Bendix Hansen
Finans Controller

Telefon: +45 43241750

Mail: Brian.Hansen@ahlsell.dk

Lene Holmboe Sørensen
Kontorleder

Telefon: +45 87411311
Mobil: +45 61550177

Mail: Lene.Sorensen@ahlsell.dk

Pernille Aakilde Christensen
Regnskabsassistent

Telefon: +45 43241742

Mail: Pernille.Christensen@ahlsell.dk

Mette Ørting Langhorn
Regnskabsassistent

Telefon: +45 43241741

Mail: Mette.Langhorn@ahlsell.dk

   

Rikke Teglgaard Bang
Receptionist

Telefon: +45 43241745

Mail: Rikke.Bang@ahlsell.dk

 

– Meddelelse fra Ahlsell

Javascript er fravalgt i din brower. For fuld funktionalitet, anbefaler vi, at du aktiverer javascript Aktivere javascript

– Meddelelse fra Ahlsell

Cookies er inaktiv. For at siden skal kunne vises korrekt, skal webbrowseren tillade cookies Tillad Cookies.