Ordrerækker: 0

Tøm indkøbsliste

Du har 0 varelinjer i din indkøbsliste.
Er du sikker på, at du vil tømme din indkøbsliste?

Din indkøbsliste er tom

Ledelsen

Ahlsells ledelse er One Step Ahead!

Ledelsen hos Ahlsell følger nøje trends og nyheder på markedet. Du møder ledelsen på "gulvet", hvor de er behjælpelige på mange områder.

Ledelsen står for innovative løsninger og forbedringer til fordel for kunder og medarbejdere!

Iben Pallesen

Henrik Lohse
Divisionschef

Telefon: +45 43241714
Mobil: +45 51176584

Mail: Henrik.Lohse@ahlsell.dk

Iben Pallesen
Administrationschef

Telefon: +45 43241744
Mobil: +45 27871405

Mail: Iben.Pallesen@ahlsell.dk

   

Lars Ljunggren
Salgschef

Telefon: +45 43241734
Mobil: +45 29101220

Mail: Lars.Ljunggren@ahlsell.dk

Klaus Jørgensen
Afdelingschef

Telefon: +45 87411300
Mobil: +45 40197842

Mail: Klaus.Jorgensen@Ahlsell.dk

 

  

Bent H. Jeppesen
Afdelingsleder

Telefon: +45 21424299

Mail: Bent.Jeppesen@ahlsell.dk 

Jesper Gram
Indkøbschef

Telefon +45 43241719
Mobil: +45 51176586

Mail: Jesper.Gram@ahlsell.dk 

   

Poul Melson
Lagerchef

Telefon: +45 43241706
Mobil: +45 51176580

Mail: Poul.Melson@ahlsell.dk

 

 

 

– Meddelelse fra Ahlsell

Javascript er fravalgt i din brower. For fuld funktionalitet, anbefaler vi, at du aktiverer javascript Aktivere javascript

– Meddelelse fra Ahlsell

Cookies er inaktiv. For at siden skal kunne vises korrekt, skal webbrowseren tillade cookies Tillad Cookies.