Ordrerækker: 0

Tøm indkøbsliste

Du har 0 varelinjer i din indkøbsliste.
Er du sikker på, at du vil tømme din indkøbsliste?

Din indkøbsliste er tom

Salg

Ahlsells hold kæmper for dig…

Her på siden har vi valgt at præsentere vores hold. Som i rigtig fodbold består Ahlsells danske hold af 11 spillere som alle kæmper for at du skal få en rigtig god oplevelse, når du vælger Ahlsell som din leverandør.

For at opnå succes i fodbold er det vigtigt, at holdet spiller godt sammen. Det samme gør sig gældende hos os. Uanset hvem du kontakter, kæmper vi for, at du får fuld valuta for pengene og om nødvendigt spille bolden videre til den helt rigtige spiller. Vi er ikke alene! Mere end 40 entusiastiske kollegaer i Kundeservice, Produktteam, Indkøb og Lager, kæmper sammen med os, for din sag.

Ahlsell indgår i den svenske Ahlsell koncern, som er en førende grossist i de nordiske lande indenfor de tekniske produkter. Ahlsell koncernen omsætter for ca. 18 milliarder danske kr. og har 4500 ansatte.

Som kunde hos Ahlsell får du ikke blot adgang til vores store program af kvalitetsprodukter, vi stiller også al vores viden og erfaring til rådighed for dig og dit projekt.

Åbningstider:

Mandag - torsdag: kl. 8.00 - 16.00

Fredag: kl. 8.00 - 15.30

 

Vores hold kæmper for at du når godt i mål med dit projekt.

 

 

 

Klaus Jørgensen
Regionschef

Telefon: +45 87411300
Mobil: +45 40197842

Mail: Klaus.Jorgensen@ahlsell.dk

  Lars Ljunggren
Salgschef

Telefon: +45 43241734
Mobil: +45 29101220

Mail: Lars.Ljunggren@ahlsell.dk

Bent H. Jeppesen
Afdelingsleder

Telefon: +45 21424299

Mail. Bent.Jeppesen@ahlsell.dk

Bent Pedersen
Salgsingeniør

Telefon: +45 87411304
Mobil: +45 20131299

Mail: Bent.Pedersen@ahlsell.dk

 

Henrik Mogensen
Salgsingeniør

Telefon: +45 43241722
Mobil: +45 61629955

Mail: Henrik.Mogensen@ahlsell.dk 

 Stefan Haugaard
Salgsingeniør

Telefon: +4587411302
Mobil: +45 22871934

Mail: Stefan.Haugaard@ahlsell.dk

 

 

 Jens Schreiber
Salgsingeniør

Telefon: +45 87411312
Mobil: +45 61550180

Mail: Jens.Schreiber@ahlsell.dk

Michael Rasmussen
Salgsingeniør

Telefon: +45 43241732
Mobil: +45 29414642

Mail: Michael.Rasmussen@ahlsell.dk

 

 

 Niels Andersen
Salgsingeniør

Telefon: +45 43241733
Mobil: +45 40371480

Mail: Niels.Andersen@ahlsell.dk

 Ib Boeriis-Jensen
Salgsingeniør

Telefon: +45 87411303
Mobil: +45 29414677

Mail: Ib.Boeriis-Jensen@ahlsell.dk

 
Freddy Nielsen
Salgsingeniør

Telefon: +45 4324171
Mobil: +45 61550182

Freddy.Nielsen@ahlsell.dk

 

 

 

– Meddelelse fra Ahlsell

Javascript er fravalgt i din brower. For fuld funktionalitet, anbefaler vi, at du aktiverer javascript Aktivere javascript

– Meddelelse fra Ahlsell

Cookies er inaktiv. For at siden skal kunne vises korrekt, skal webbrowseren tillade cookies Tillad Cookies.